Menu:

Také dětské koberce si zaslouží kvalitní péči

Podařilo se Vašemu dítěti vylit na koberec pití a nedaří se Vám odstranit vzniklý flek? Díky čištění koberců Olomouc si ušetříte nejen čas při hledání nejrůznějších babských rad, jak tuto nečistotu odstranit, ale také můžete zvolit efektivní způsob, jak se této starosti zbavit.

Čištění koberců Olomouc Vám pomůže odstranit z dětského koberce nejrůznější nečistoty

Čištění koberců Olomouc si poradí také se starou, nevzhlednou a seschlou skvrnou, která se drží na dětském koberci jako klíště. Jsou skvrny, které hravě odstraníte různými speciálními čisticími prostředky či vodou a mýdlem, u jiných nečistot Vám tato metoda čištění nepomůže. Vyhození dětského koberce můžete zamezit pomocí čištění koberců tak zvaným extrakčním způsobem. Společnost Šachmat používá k mokrému čištění kvalitní parostroje švýcarské značky Clenafix a šetrné chemikálie. Tento způsob čištění je velmi rychlý a lze jej provést v jakémkoliv ročním období. Schnutí probíhá v řádu několika hodin. Kontaktní údaje na společnost Šachmat stejně jako řadu jiných informací o čištění naleznete zde www.sachmat.com.

Jak probíhá mokré čištění od společnosti Šachmat?

Mokré čištění koberců odstraňuje všechny druhy nečistot společně s mastnými skvrnami a hloubkovou špínou. Napomáhá k tomu použití čisticí médium, které je vhodné pro všechny druhy materiálů, z nichž se koberce vyrábí. Svým složením se čisticí médium podobá jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. Postup při čištění probíhá následovně. Nejprve se na znečištěná místa nanese čisticí médium, které se nechá určitý čas působit. Za pomocí extrakčního kartáčového čištění se uvolňují hloubkové nečistoty. V konečné fázi se nečistoty dokonale vysají.

25. 01. 2018